Cesnaková vodka

Keď niekto v starom Rusku dostal chrípku alebo angínu, mal problémy s pečeňou, prostatou, vysokým krvným tlakom alebo rakovinou, tak pil vodku s cesnakom a paprikou, niekedy ochutenú niekoľkými plátkami cibule, išiel do sauny a odpočíval. Mnohý ľudia odporúčali priateľom:

“Keď to budete piť denne, nikdy nebudete nemocní.”

Západný výskumníci v posledných desiatich rokoch zistili, že ľudské telo nevie prijať všetkých známych 400 liečivých substancii z cesnaku – absorbuje z nich jen okolo 25-30%. Ak je však cesnak vylúhovaný v 40% alkohole, je ich tento extrakt schopný dodať telu cez 65%. Je potvrdenou skutočnosťou, že cesnak je veľmi účinný zabijak baktérií, vírusov i plesní

Recept na cesnakovú vodku

Krok 1: vodka:

Voľba vhodnej vodky je pre výrobu efektívneho výluhu úplne kľúčová. Vyberte preto “ľadovú” vodku (prémium), ktorá bola najmenej trikrát destilovaná!

Krok 2: prísady:

• 1 stredne veľkú hlávku bežného bieleho cesnaku

• 1 malou 2-3 cm čili papričku (habenero)

• 1 750 ml fľašu výberovej vodky

• 1 litrovou zaváraciu fľašku s dobre tesniacim viečkom

• 1 polievkovou lyžicu kryštálového cukru (10 g)

• 1 hodinky nebo stopky

Krok 3: príprava:

• Vezmite tuhú hlávku snehobieleho cesnaku a rozoberte ju na strúčky. Strúčky nelúpať. Keď začnete krájať strúčky na malé kúsky, začnite merať čas. Krájajte či rozsekajte ich veľmi rýchle. Nakrájané strúčky musia zostať 14 minút na vzduchu, ani o minútu dlhšie. Pri 14. minúte zhrňte všetky nakrájané kúsky včítane šupky do fľaše, v ktorej už máte naliate 750 ml vodky.

Z dôvodov, ktoré nie sú dostatočne jasné, ale dobre známe, dôjde po krájaní na asi 30 sekúnd k rapídnej tvorbe allicinu, potom tvorba ustane, a zopakuje sa znovu v 30. sekundových cykloch po 6. a 14. minúte. Behom týchto 14 minút sa zo strúčkov uvoľní nielen veľké množstvo allicinu, ale tento allicin sa na vzduchu zmení na nové, veľmi dôležité zložky. Jedna z týchto zložiek je rozpustná v tukoch, čiže pôsobí prostredníctvom lymfatického systému, zatiaľ čo ďalšia je rozpustná vo vode a pôsobí teda prostredníctvom krvi. Pretože niektoré rakovinové bunky putujú vodou (krvou) a iné v tukoch (lymfou), chránia vás tieto zložky doslova od hlavy k päte. Tým, že vyčkáte uvedených 14 minút, získate veľmi mocný super -efekt schopný zahubiť všetky formy patogénov.

• Omyte čili papričku (habanero) aby ste ju zbavili nežiaducich chemických postrekov. Odstráňte všetky semienka. Môžete ju použiť celú, alebo rozkrojenú na dva, tri diely.

• Pridajte papričku do fľaše k cesnaku.

• Pridajte do vodky vo fľaši polievkovú lyžicu (10 gr) kryštálového cukru.

• Uzavrite viečko a fľaše a  dobre pretrepte.

• Uložte fľašu so zmesou 4 dny na tmavé miesto pri izbovej teplote 18-20°C a denne ju dvakrát dobre pretrepte.

• Po 4 dňoch preceďte výluh kávovým filtrom do normálnej fľaše.

• Výluh môžete uložiť ako akúkoľvek inú vodku.

Krok 5: užívanie:

Posledné výskumy prinášajú stále viac dôkazov, že už ľudia žijúci tisíce rokov pred nami vedeli, že cesnak je veľmi účinný anti -karcinogen, a to nielen ako prevencia, ale tiež ako liek, ktorý vylieči.

Začnite pomaly, neponáhľajte sa a užívajte kvapky na prázdny žalúdok 2x denne (ráno a večer). Na začiatok dejte 2 kvapky cesnakovej vodky do malého pohára vody a vypite. Pokračujte v tom 3-5 dní. Potom každých 3-5 dní postupne zvyšujte po 2 kvapkách až do 16-20 kvapiek. V prípade negatívnych reakcií znížte počet kvapiek na prijateľnú úroveň a pokračujte ako dlho chcete alebo potrebujete.

Pri chronických onemocneniach a rakovine sa cesnaková vodka pripraví rovnakým spôsobom, ale musí sa nechať vyluhovať nie menej a nie dlhšie než plných 21 dní. Tento koncentrovaný extrakt zastaví a rozpustí všetky formy rakovinových nádorov.

Začnite opäť pomaly, neponáhľajte sa a užívajte kvapky na prázdny žalúdok 2x denne (ráno a večer). Prví deň vezmite 2 kvapky cesnakovej vodky v pohári  vody. Pokračujte po 3-4 dni. Potom každý druhý deň postupne zvyšujte dávku o 2 kvapky až do 16-20 kvapiek. Ak je to pre vaše telo príliš zaťažujúce, znížte počet kvapiek na prijateľnú úroveň a pokračujte ako dlho chcete alebo potrebujete. Všeobecne vzaté, po 4 mesiacoch nebude vo vašom tele žiadny tumor ani rakovina.

Ako všetci vieme, rakovina má silnú tendenciu sa kedykoľvek vrátiť, takže je veľmi dôležité každý tretí mesiac zopakovať nasledujúci proces. Po sedem dní berte na prázdny žalúdok pohár vody s 10-15 kvapkami, dva dny vynechajte, pokračujte ďalších sedem dní s predchádzajúcou dávkou atd. Opakujte tento proces po 34 kalendárnych dní štyrikrát do roka, prinajmenšom dva roky po prvotnom vyliečení.

PS: Ak beriete tieto kvapky, ak to je možné, prestaňte brať všetky medikamenty. Cesnak zvyšuje riziko krvácania, Ak beriete antikoagulanty, ako je napríklad warfarin (Coumadin), alebo antiplateletné lieky, ako clopidogrel (Plavix).

Reakcie na fóre:     www.zdravi-az.cz :

 

TOPlist