CESNAK-OCOT-MED

Už nemusíte trpieť bolesťami ani slabým zdravím, pretože zázračná kombinácia cesnaku, octu a medu vie uzdraviť temer každý ľudský

neduh.

Táto neuveriteľná prírodná liečba potiera rakovinu, artritídu a

srdeční problémy. Lieči astmu, chrípku, vysoký krvný tlak a dokonca

i neplodnosť a mnoho ďalších nemocí. Je taká silná, že pri pravidelnom užívaní môže trvale zaistiť dobré zdravie.

"Roky vedeckého výskumu odborníkov dokázali nadovšetku pochybnosť, že cesnak, ocot a med je kúzelná prírodná zmes," tvrdí Dr. Emilio Steffani, odborník na výživu z Ríma, ktorý už na toto téma napísal Nejednu publikáciu. "Tieto tri účinné ingrediencie sa dajú kúpiť kdekoľvek a nie sú vôbec nákladné. Keď si ešte uvedomíte, aké prospešné sú pre ľudské zdravie, máme pred sebou udivujúci liek."

Cesnak s octom a med mádoslova na tisíc lekárskych použití, ako hovorí Dr. Steffani i ostatní vedci.

So súhlasom vášho lekára si použitím tejto hojivej kombinácie

môžete vyliečiť tu popísané obvyklé choroby a ešte i mnoho ďalších.

*ASTMA*

Uvarte dva strúčky cesnaku a pridajte čajovou lyžičku jablčného

octupár kvapiek medu. Užívajte každé ráno nalačno a okamžite sa vám pri dýchaní uľaví.

*VYSOKÝ TLAK*

Vysoký tlak sa dá úspešne znížiť pravidelnou konzumáciou vývaru dvoch šálok vody, 16 cesnakových strúčkov a dvoch polievkových lyžíc octu a medu. Tuto zmes varíme na miernom ohni pól hodiny, vychlaďte ju a užívajte po dvoch lyžičkách trikrát denne.

Tato liečba sa s veľkým úspechom praktikuje v Indii už cele storočia a zaberá i na bolesti na prsiach a motolicu hlavy.

*CHOLESTEROL*

Hladina cholesterolu podľa výskumu klesá, kedykoľvek jete cesnak.

Jedna štúdia, publikovaná v anglickom lekárskom časopise Lancet ukazuje, že za tri hodiny po požití 50 gramov cesnaku so 150 g masla sa priemerne zníži hladina cholesterolu z 237,4 na 221,4.

To znamená, že sa nebezpečný dopad tučných jedál dá zmierniť tak, že sa k nim pridá cesnak. Keď sa cesnak zmieša s medom a octom, jeho účinky sa ešte zvýšia. Ak si chcete znížiť hladinu cholesterolu v krvi, zjedzte každý deň nakrájaný cesnak s prílohou octu a medu,

alebo si namiešajte nápoj z horúceho octu, pol lyžičky rozotreného cesnaku a troch lyžičiek medu, a pite ho každé ráno pred raňajkami.

*RAKOVINA*

Vedci už dávno zistili, že chemické zloženie cesnaku znemožňuje rakovinové bujnenie. Podľa výskumníkov v Národnom inštitúte boja protirakovine a Univerzity v Texase pri nemocnici M. D. Andersond, jedenie cesnaku vylúči, že dostanete rakovinu žalúdka i iných vnútorných orgánov. Ak chcete protirakovinový účinok cesnaku ešte umocniť jedzte ho každý deň nakrájaný v mede a octe.

*POPÁLENINY*

Naložte dva tucty strúčkov cesnaku do 1 1/2 šálku octu na tri dny. Aby sa popáleniny zahojili, nechajte cesnak zmäknúť v šálke do štvrtiny naplnenej octom a pridajte pól lyžičky medu. Tekutinuvychlaďte a premiešajte v mixéri. Potom jednoducho potierajte popálenú oblasť trikrát denne, aby sa zmiernila bolesť a nevytvorila sa veľká jazva.

*ARTRITIDA*

Prostá zmes cesnaku, octu a medu vás môže úplne zbaviť bolestí

spôsobených artritídou a reumatizmom. Olúpané strúčky z dvochveľkých hlavičiek cesnaku ponorte na 5 min. do horúceho octu. Namočte hrubú ponožku do vriacej vody, potom ju vyžmýkajte.

Naplňte koniec ponožky kašou z cesnaku, octu a čajovej lyžičky medu a každé ráno s ňou potierajte bolestivé miesta. Vnútorné bolesti utíši pohár teplej vody s lyžičkou octu, medu a štvrtinou lyžičky rozmixovaného cesnaku pred spaním. Kĺby a svaly vás už trápiť nebudú.

*OMRZLINY*

Omrzliny ošetrujte rozkrojeným cesnakom a potom miesta potrite zmesou napol z medu a octu.

TOPlist